MŪSU KOMANDA

Līga Anna Anševica

Līga Anna Anševica

vokālā pedagoģe

 

Individuālās nodarbības


Pirmdiena   Aktu zāle   15:30-19:00
Trešdiena   Aktu zāle    15:30-19:00

Ervīns Anstrāts

metāla pūšamo
instrumentu pedagogs

Individuālās nodarbības

Otrdiena    80. kab.   12:00-16:50
Piektdiena  80. kab.   12:00-16:50

Leonīds Buko

koka pūšamo
instrumentu pedagogs

Individuālās nodarbības

Trešdiena   80. kab.   13:50-17:00

Agris Celms

metāla pūšamo
instrumentu pedagogs

pūtēju orķestra "Rota" diriģents

 

Liena Celma

mūzikas pedagoģe

direktora vietniece mūzikas novirziena jautājumos

Konsultāciju laiki

Ceturtdiena   122. kab.   11:35 - 12:00

Līga Celma-Kursiete

meiteņu kora "Spīgo" diriģente

Individuālās nodarbības

Pirmdiena      koncertzāle   13:40-17:00
Otrdiena        koncertzāle  13:40-17:00
Ceturtdiena   koncertzāle  13:40-17:00
Piektdiena     koncertzāle   13:40-17:00

Oskars Celms

koka pūšamo 
instrumentu pedagogs

mazā pūtēju orķestra diriģents

Individuālās nodarbības

Pirmdiena    82. kab.  11:30-17:00
Otrdiena      82. kab.  08:00-17:00
Trešdiena     82. kab.  11:30-17:00
Ceturtdiena  82. kab.  11:30-17:00

Piektdiena    82. kab.  11:30-17:00

Arta Jurgenovska

mūzikas pedagogs

meiteņu kora “Spīgo studija” diriģente

Konsultāciju laiki

Pirmdiena   119. kab.   07:55-08:13
Trešdiena    119. kab.   07:45-08:13

Margita Galiņa

klavierspēles pedagoģe

Individuālās nodarbības

Pirmdiena    81. kab.  12:50-16:30
Otrdiena      81. kab.  12:00-16:50
Trešdiena     81. kab.  11:50-16:30
Ceturtdiena  81. kab.  11:30-17:00

Piektdiena    81. kab.  11:50-15:50

Tatjana Kārkliņa

klavierspēles pedagoģe

Individuālās nodarbības

Pirmdiena    76. kab.  11:40-17:00
Otrdiena      76. kab.  12:00-17:00
Trešdiena     76. kab.  13:40-17:00
Ceturtdiena  76. kab.  11:40-17:00

Piektdiena    76. kab.  14:00-17:00

Inga Lankenfelde

klavierspēles pedagoģe

Individuālās nodarbības

Pirmdiena    121. kab.  11:35-16:30
Otrdiena      121. kab.  11:35-16:30
Trešdiena     121. kab.  11:35-16:30
Ceturtdiena  121. kab.  11:35-16:30
Piektdiena    121. kab.  11:35-16:30

Ingus Leilands

zēnu kora “Spīguņi” diriģents

vīru kora “Kārkli pelēkie zied” diriģents

 

Krista Lūsiņa

mūzikas pedagogs

meiteņu kora “Spīgmeitiņas” diriģente

Konsultāciju laiki

Otrdiena   123. kab.   13.00 – 13.44

Irina Osipova

klavierspēles pedagoģe

Individuālās nodarbības

Pirmdiena      122. kab.  12.50–15.50
Otrdiena        122. kab.  12.50–14.50
Trešdiena       122. kab.  12.50–14.30 
Ceturtdiena   122. kab.  12.50–14.30
Piektdiena     122. kab.  12.10–14.50

Gatis Priekulis

ģitārspēles pedagogs

ansambļa "Varbūt rīt" vadītājs

Individuālās nodarbības

Pirmdiena      214. kab.   13:40-16:20
Ceturdiena    214. kab.   13:40-16:20

Daiga Rudzīte

mūzikas pedagogs

klavierspēles pedagoģe

Individuālās nodarbības

Pirmdiena    74. kab.  13:50-16:10
Otrdiena      74. kab.  12:50-15:30
Trešdiena     74. kab.  13:50-16:00
Piektdiena    74. kab.  12:50-16:00

Megija Stankeviča

koka pūšamo 
instrumentu pedagoģe

 

Individuālās nodarbības


Otrdiena       82. kab.  12:40-16:40
Piektdiena    82. kab.  14:20-16:20

Zane Stafecka

vokālā pedagoģe

meiteņu kora "Spīgo studija" diriģente

Individuālās nodarbības

Pirmdiena   123. kab.   16:30-19:00
Trešdiena    123. kab.   13:50-18:00

Juris Šenbergs

sitamo instrumentu
konsultants

 

Siāra Vīgante

defilē vadītāja

Individuālās nodarbības


Ceturtdienās   Sporta zāle   16:00 -17:00

Irina Zinoviča

klavierspēles pedagoģe

Individuālās nodarbības

Pirmdiena    120. kab.  11:35-16:40
Otrdiena      120. kab.  11:35-16:40 
Trešdiena     120. kab.  11:35-16:40 
Ceturtdiena  120. kab.  11:35-16:40
Piektdiena    120. kab.  11:35-16:40